Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Szkolenie w zakresie "nauki o więzi"

W dniach 08 i 09 stycznia 2014r. odbyło się 10-cio godzinne szkolenie z zakresu "nauki o więzi" - zgodnie z założeniami projektowymi - dla pracowników pracujących bezposrednio w podopiecznymi. Tematyka szkolenia poruszała ważne dla wychowawców obszary, które w pracy niejdnokrotnie pozwalają postawić właściwą diagnozę problemów wychowawczych oraz wyznaczyć kierunki oddziaływań opiekuńczo -wychowawczych. Podczas szkolenia uczestnicy korzystali z cateringu. Na zakończenie pracownicy dokonują ewaluacji szkolenia i otrzymują zaświadczenia o uczestnictwie.

Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron wwwtworzenie stron www