Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Szkolenia indywidualne. Kurs kwalifikacyjny pod nazwą : „Metoda Ruchu Rozwijającego W. Sherborne I°”

W dniach 29 i 30 marca br. cztery osoby - wychowawcy pracujący bezpośrednio z wychowankami brali udział w kursie kwalifikacyjnym „Metoda Ruchu Rozwijającego W. Sherborne I°”.

Główną ideą metody jest stwierdzenie, że posługiwanie się ruchem jest narzędziem wspomagania rozwoju psychoruchowego dziecka i terapii tego rozwoju. System ćwiczeń W. Sherborne wywodzi się z naturalnych potrzeb dziecka. Ze względu na swoją prostotę metoda W. Sherborne jest metodą uniwersalną, może być stosowana zarówno u dzieci jak i u osób dorosłych. Jest to program rozwijający poprzez odpowiednie ćwiczenia i zabawy ruchowe. Wyrabia takie cechy jak: poczucie bezpieczeństwa odpowiedzialność, wrażliwość a także umiejętność nawiązywania kontaktów. Kurs był realizowany przez P.C.R. Psychologiczne Centrum Rozwoju z siedzibą w Lublinie.
Zdobyte podczas kursu umiejętności wzbogacą ofertę wychowawczą placówki.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron wwwprojektowanie stron www